Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Fabryka chmur, czyli Elektrownia Bełchatów

 
CZYTAJ CAŁY OPIS! ►Facebook: facebook.com/RRTravelpl ◄ ►Instagram: instagram.com/RRTravelpl ◄ ►YouTube: youtube.com/RRTravel ◄ ►mail: rrtravelpl malpka gmail.com ◄ Było kilka podejść do tego wyjazdu niestety jednak zawsze coś w tym przeszkadzało, brak czasu, brak pogody i inne takie. Któregoś dnia byliśmy już blisko w połowie drogi, lecz niezbyt sprzyjająca pogoda zmieniająca się na coraz gorszą w kierunku w którym akurat podążaliśmy zmusiła nas do odwrotu... Tym razem pogoda zgrała się z wolnym czasem... Muzyka: Blazars - Polaris [NCS Release] youtu.be/5FvBg_9BDkY Raven & Kreyn - So Happy [NCS Official Video] youtu.be/cmVdgWL5548

 


RRTravel
 
Data pliku video: 2018-07-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat bełchatowski – powiat z siedzibą w Bełchatowie. W skład powiatu wchodzą: gmina miejska Bełchatów, gmina miejsko-wiejska Zelów, gminy wiejskie - Bełchatów, Drużbice, Kluki, Rusiec, Szczerców oraz miasta - Bełchatów i Zelów . Do powiatu należy także gmina Kleszczów - najbogatsza gmina w Polsce – wg rankingu z 2014 .

  Teren powiatu bełchatowskiego to największe w Polsce zagłębie paliwowo-energetyczne, w skład którego wchodzą Kopalnia Węgla Brunatnego "Bełchatów" oraz Elektrownia Bełchatów. 

  Przez powiat przebiegają drogi krajowe 8 (Wrocław – Warszawa) i 12 (Kalisz – Lublin).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola