Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

TKB - Nasz Dom Bełchatów - 19.06.2018

 
Na razie stowarzyszenie Nasz Dom Bełchatów tworzy 9 osób. Chcą działać na rzecz Bełchatowa i nie wykluczają również startu w wyborach samorządowych. Do współpracy zapraszają wszystkich zainteresowanych pracą na rzecz miasta. W sobotę uroczyście otwarto przy ulicy rtm. Pileckiego siedzibę stowarzyszenia. To miejsce, do którego będzie można przyjść i podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi Bełchatowa i działalności władz – tak stowarzyszenie reklamuje siedzibę. Pierwsze zadanie jakie stawia przed sobą stowarzyszenie to przygotowanie projektów do Budżetu Obywatelskiego. Mają kilka pomysłów jak poprawić życie mieszkańców i wykorzystać potencjał miasta. Chcą mieć realny wpływ na to, jak zmienia się Bełchatów. Startu w wyborach nie wykluczają, choć wprost oficjalnie nie pada zapewnienie, że wystartują z własnymi listami w najbliższych wyborach samorządowych. Nieoficjalnie, poza stowarzyszeniem mówi się o tym, że może to być grupa poparcia Dariusza Kubiaka. Na pytanie wprost o to, czy poseł jest „lokomotywą” stowarzyszenia odpowiadają wymijająco, że do współpracy zapraszali wszystkich parlamentarzystów z regionu i władze samorządowe.

 


TKB Dolsat
 
Data pliku video: 2018-06-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat bełchatowski – powiat z siedzibą w Bełchatowie. W skład powiatu wchodzą: gmina miejska Bełchatów, gmina miejsko-wiejska Zelów, gminy wiejskie - Bełchatów, Drużbice, Kluki, Rusiec, Szczerców oraz miasta - Bełchatów i Zelów . Do powiatu należy także gmina Kleszczów - najbogatsza gmina w Polsce – wg rankingu z 2014 .

  Teren powiatu bełchatowskiego to największe w Polsce zagłębie paliwowo-energetyczne, w skład którego wchodzą Kopalnia Węgla Brunatnego "Bełchatów" oraz Elektrownia Bełchatów. 

  Przez powiat przebiegają drogi krajowe 8 (Wrocław – Warszawa) i 12 (Kalisz – Lublin).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola