Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MPJ 2018: AKS V LO Resovia Rzeszów - EKS SKRA Bełchatów

 
pilka-siatkowa.com/ - Portal o siatkówce przy wsparciu ekipy tylkosport.net/ zaprasza na finał Mistrzostw Polski Juniorów (11-15.04.2018) Kętrzyn, ul. Kazimierza Wielkiego 12a. Drugi półfinał AKS V LO Resovia Rzeszów - EKS SKRA Bełchatów Zestawienie i wyniki na stronie: pzps.pl/ w dziale Rozgrywki Młodzieżowe. Należy zaznaczyć, że jest to pierwszy turniej w którym firma Red Bull i PZPS zdecydowały się stworzyć specjalny program wspierający najbardziej utalentowanych siatkarskich juniorów w kraju. Podczas zawodów wyłonione zostaną grupy wybijających się graczy na każdej z pozycji na boisku. Przez kolejne miesiące zawodnicy ci, dzięki wsparciu Red Bulla, zostaną otoczeni dodatkową opieką, w tym głównie testami i badaniami medycznymi (wydolność, mobilność, psychomotoryka). Na ich podstawie otrzymają szczegółową analizę własnych parametrów fizjologicznych i mentalnych, w oparciu o którą zawodnik czy zawodniczka, wspólnie ze sztabem szkoleniowym PZPS, może określić wytyczne do osobistych obszarów rozwoju. Wdrożenie tych planów, zarówno na letnich zgrupowaniach kadry, jak i w późniejszym okresie przez zawodnika, ma szansę pomóc w intensywniejszym 'rozwijaniu skrzydeł” młodych polskich siatkarzy i siatkarek, którzy będą stanowić trzon juniorskich reprezentacji kraju. Więcej o pilotażowym programie na stronie pzps.pl/ w dziale Rozgrywki Młodzieżowe. Informacje na temat przebiegu programu będą publikowane na: redbull.com/pl-pl/events/red-bull-siatkarskie-skrzydla.

 


PilkaSiatkowaCom
 
Data pliku video: 2018-04-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat bełchatowski – powiat z siedzibą w Bełchatowie. W skład powiatu wchodzą: gmina miejska Bełchatów, gmina miejsko-wiejska Zelów, gminy wiejskie - Bełchatów, Drużbice, Kluki, Rusiec, Szczerców oraz miasta - Bełchatów i Zelów . Do powiatu należy także gmina Kleszczów - najbogatsza gmina w Polsce – wg rankingu z 2014 .

  Teren powiatu bełchatowskiego to największe w Polsce zagłębie paliwowo-energetyczne, w skład którego wchodzą Kopalnia Węgla Brunatnego "Bełchatów" oraz Elektrownia Bełchatów. 

  Przez powiat przebiegają drogi krajowe 8 (Wrocław – Warszawa) i 12 (Kalisz – Lublin).

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola